YÜKSEKOBA / Yuksek Obalılar

Abdülmecit BÜYÜK / Eğitimci - Yönetici

YÜKSEKOBA İNŞAAT önceden tanıdığımız bir firma değildi, onlarla şans eseri tanıştık. Bize sağladıkları kolaylıklar sayesinde onlarla bağdaştık. Bizler öğretmeniz, gelirimiz belli. Kredi çekmiş olsam iki katını ödemem gerekecekti. YÜKSEKOBA İNŞAAT sayesinde kredi çekmeden ev sahibi oldum. Daireyi aldığımda inşaat 2. Kattaydı. Evimizin yapım aşamalarını takip edebildik. 8 ay sonra da evimize yerleştik. Evimize yerleştikten sonra ben odalarda değişiklik istedim. Evimizi teslim etmiş olmalarına rağmen istediğimiz değişiklikleri yaptılar. Bunun için bizden ek ücret talep etmediler. Bu kolay karşılaşılan bir davranış değil. Ayrıca sosyal olarak da çevresine yararlı bir kuruluş... Okulumuzda öğrencilere futbol, öğretmenlere voleybol takımı kuruldu. Forma gerekliydi. “Biz hallederiz” dediler ve bize büyük destek oldular.

Erhan AKPINAR / İşadamı

YÜKSEKOBA İNŞAAT’ın yapmış olduğu projeler her zaman dikkatimi çekiyordu. Şu an ev sahiplerinden biri olduğum projeyi de detaylı bir şekilde incelediğimde ailemle birlikte güvenli bir yaşam sürebileceğimi hissettim. YÜKSEKOBA İNŞAAT’ı kaliteli, güvenilir ve güzel bir proje olmasından dolayı tercih ettim. YÜKSEKOBA İNŞAAT’ın projelerini oturmak için de, yatırım yapmak için de seçmenin çok avantajlı olduğunu düşünüyorum.

 

Türkan YILMAZ / Ev Hanımı

YÜKSEKOBA İNŞAAT’ın yaptığı konutlarla Millet Mahallesi’ne değer kattığını düşünüyorum. Evimizi aldığımızdan beri hiçbir problem yaşamadık. İhtiyaçlarımız olduğu zaman da bize hep destek oluyorlar. Gayet mütevazı ve iyi insanlar. YÜKSEKOBA İNŞAAT’ın projelerinden birinde ev sahibi olduğumuz için her açıdan memnunuz.

Ali HARMANCI / Kuaför

YÜKSEKOBA İNŞAAT’ın yapmış olduğu işyerlerinden birisine sahip olmak, buraya adım attığım günden beri kazanç sağladı. İşlerim açıldığımız günden beri artarak devam ediyor. Bu benim için çok büyük bir artı. Bunun yanısıra bana sağladıkları kolaylıklar göz ardı edilemez. YÜKSEKOBA İNŞAAT’ın projesinden yer sahibi olmak benim için karlı bir yatırım aracı oldu.

Sevil Evren DAĞ / Ev Hanımı

YÜKSEKOBA İNŞAAT’ı ilk yaptığı projelerden beri takip ediyoruz. Eşimle geçmişten gelen bir dostlukları var. Bugüne kadar yapmış oldukları projelerin kalitesi ve özellikleri bize çok büyük güven sağladı. YÜKSEKOBA İNŞAAT’ın Millet Mahallesi’ne getirdiği kalite, güven ve projelerinde sağladığı imkanlar sayesinde tercih sebebimiz oldu. YÜKSEKOBA İNŞAAT evleri sattıktan sonra da ev sahiplerinden kopmuyor. Herhangi bir sıkıntımız olduğunda çözüme ulaştırıyor. Bu davranışları da bizim gözümüzde değer kazanmalarını sağlıyor.